Yhteystiedot

Yhteystiedot


Hallinto

JENNI AHVENLAMPI
Hallituksen puheenjohtaja

050 578 0398
jenni.ahvenlampi@jytaksi.fi

PETRI PALVIAINEN
Toimitusjohtaja

050 517 1663
petri.palviainen@jytaksi.fi

PIA PÄRNÄNEN
Operatiivinen johtaja

040 728 1460
pia.parnanen@jytaksi.fi

MARIA KORHONEN
Markkinointikoordinaattori

050 513 1666
maria.korhonen@jytaksi.fi

RIIKKA HEIKKILÄ
Palveluvastaava

044 5761 477
riikka.heikkila@jytaksi.fi

LAURA LOMAKKA
HR-vastaava

050 4113 618
laura.lomakka@jytaksi.fi

TUIJA LAULAJAINEN
Controller

050 435 0553
tuija.laulajainen@jytaksi.fi

RIKU HULT
Autoilijapalvelut

014 371 0231
toimisto@jytaksi.fi

MARIA SUNI
Autoilijapalvelut

014 3710 231
maria.suni@jytaksi.fi

JYTAKSI – Jyväskylän Aluetaksi Oy

Toimisto
Osoite: Ailakinkatu 5, 40100 Jyväskylä
(Toimisto on avoinna ma-pe klo 9-15.)
Puhelin: 014 371 0231 (ei tilaukset)
Fax: (014) 621 100
Sähköposti: toimisto@jytaksi.fi
(ei tilaukset)
Y-tunnus: 0911197-0

Palaute
Voit lähettää meille palautetta palautelomakkeen tai sähköpostin kautta.

palaute@jytaksi.fi

Myynti
Ota yhteyttä myyntiimme, kun haluat pyytää kuljetustarjouksen, tai kysyä lisätietoa palveluista, joita tarjoamme yrityksille.

myynti@jytaksi.fi

Markkinointi
Haluatko tehdä yhteistyötä Jytaksin kanssa? Yritysyhteistyö voi olla esimerkiksi kuljetusten järjestämistä, sosiaalisen median kampanjoita tai tapahtumayhteistyötä. Olemme avoimia myös muille yhteistyömahdollisuuksille – ota rohkeasti yhteyttä!

markkinointi@jytaksi.fi
puh: 050 513 1666

Verkkolaskutusosoite
Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003709111970
Operaattori: Open Text Oy
Open Text OVT-tunnus:
003708599126

Laskutusosoite
Jyväskylän Aluetaksi Oy
TF-ostolaskut
Vasarakatu 9 C
40320 Jyväskylä

Laskutus
Sähköposti: laskutus@jytaksi.fi
Puhelin: 014 371 0233

Hallitus
Hallituksen puheenjohtaja
Jenni Ahvenlampi
puh: 050 5780 398

Muut hallituksen jäsenet:
Jari Hovila
Riikka Kangas
Juhana Lyyra
Jari Puttonen
Jari Virtanen