Yhteystiedot

Taksalaskuri

Anna palautetta

Yhteystiedot


Hallinto

Jytaksi yhteystiedot

Esa Niemi

Toimitusjohtaja
050 435 3323
esa.niemi(at)jytaksi.fi

Jytaksi yhteystiedot

Jenni Ahvenlampi

Hallituksen puheenjohtaja
050 5780 398
jenni.ahvenlampi(at)jytaksi.fi

Jytaksi yhteystiedot

Pia Pärnänen

Tuotantopäällikkö
040 728 1460
pia.parnanen(at)jytaksi.fi

Jytaksi yhteystiedot

Jari Puttonen

Laatuvastaava
050 575 2500

jari.puttonen@jytaksi.fi

Jytaksi yhteystiedot

Pasi Hänninen

Järjestelmäpäällikkö
050 513 3170
pasi.hanninen@jytaksi.fi

Jytaksi yhteystiedot

Severi Allonen

Markkinointipäällikkö
050 513 1666
severi.allonen(at)jytaksi.fi

JYTAKSI – Jyväskylän Aluetaksi Oy

Toimisto
Osoite: Ailakinkatu 5, 40100 Jyväskylä
(Toimisto on avoinna ma-pe klo 9-15.)
Puhelin: 050 431 4134 (ei tilaukset)
Fax: (014) 621 100
Sähköposti: toimisto@jytaksi.fi
(ei tilaukset)
Y-tunnus: 0911197-0

Palaute
Voit lähettää meille palautetta palautelomakkeen tai sähköpostin kautta.

palaute@jytaksi.fi

Myynti
Ota yhteyttä myyntiimme, kun haluat pyytää kuljetustarjouksen, tai kysyä lisätietoa palveluista, joita tarjoamme yrityksille.

myynti@jytaksi.fi

Markkinointi
Haluatko tehdä yhteistyötä Jytaksin kanssa? Yritysyhteistyö voi olla esimerkiksi kuljetusten järjestämistä, sosiaalisen median kampanjoita tai tapahtumayhteistyötä. Olemme avoimia myös muille yhteistyömahdollisuuksille – ota rohkeasti yhteyttä!

markkinointi@jytaksi.fi

Verkkolaskutusosoite
Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003709111970
Operaattori: Liaison Technologies Oy
Liaisonin OVT-tunnus:
003708599126

Laskutusosoite
Jyväskylän Aluetaksi Oy
TF-ostolaskut
Vasarakatu 9 C
40320 Jyväskylä

Laskutus
Sähköposti: laskutus@jytaksi.fi
Puhelin: 050 590 5779

Hallitus
Hallituksen puheenjohtaja
Jenni Ahvenlampi
puh: 050 5780 398

Muut hallituksen jäsenet:
Jari Hovila
Harri Kemppainen
Juhana Lyyra
Pekka Veijanen
Jari Virtanen
Juha Paappanen